Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť AQUA TECHNOLOGY s.r.o. je obchodná a servisná spoločnosť špecializujúca sa na úpravu vody v priemysle a poľnohospodárskych podnikoch. Zaoberá sa vlastným vývojom a projekciou filtračnej technológie a inštalácie. Je zložená z profesionálnych odborníkov na úpravu vody s 20-ročnou praxou v obore. Vďaka týmto skúsenostiam prináša vysoko výkonné a efektívne úpravy vody pre akékoľvek potreby. Náš rozsah znalostí začína štandardnými postupmi na úpravu vody a následne prechádza na vysokú úroveň riešenia nárokov a požiadaviek na mieru prispôsobené zákazníkovi.

 

Spoluprácou s projektantmi a vlastným výskumom dokáže riešiť akékoľvek náročné požiadavky klientov. Behom 20 rokov sa tím ľudí v tejto spoločnosti podieľal na viac ako 350 000 rôznych inštalácii, u ktorých následne rieši záručný aj pozáručný servis.

NAŠOU FILOZOFIOU JE ZLEPŠOVAŤ KVALITU ŽIVOTA.

Vďaka výskumu, vysokej kvalite a širokej škále výrobkov, vlastnému servisnému oddeleniu a autorizovaným servisným technikom môžeme uspokojiť akúkoľvek požiadavku na úpravu vody určenej k spotrebe v súkromnom alebo v priemyselnom využití.

Za týmto účelom sa snažíme o splnenie všetkých požiadaviek a prianí zákazníka v oblasti príprav systémov na úpravu vody, ktoré odpovedajú vysokému technologickému štandardu a zároveň zaisťujú maximálne využitie našich zariadení a výrobkov.

Všetky úpravy vody a filtračné moduly robíme na zákazku presne podľa požiadaviek klienta vrátane montáže. Školíme miestny personál o obsluhe a zaisťujeme kompletný servis vrátane náhradných dielov. To všetko s plnou zárukou a garanciou dlhoročnej plnej funkčnosti.